Kategoriler
Your Cart


HakkımızdaH2 Gıda AŞ girişimi olan h2tedarik.com; Kurumlara, otellere, restoranlara, plajlara, ofislere, hastanelere vb. işletmelere yönelik Online sipariş ve satış amacı ile kurulmuştur. 


H2 Gıda AŞ; Otel, Restoran, Cafe, Resmi Kurum, Yemekhane, Pastane, Ofis vb.  tüm kurum ve kuruluşlara tedarik hizmeti sağlamak amacı ile faaliyet göstermektedir.  İşletmelerin farklı ürün çeşitlerine, endüstriyel gramajlara ihtiyaç duyduğu bir çok ürünü tek bir firma üzerinden tedarik etmeyi sağlamak kaliteli ve hızlı çözümler üretmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.


Müşteri miktar talepleri ne olursa olsun H2 Gıda olarak ürün tedariğini ve lojistiğini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Donanımlı frigofirik araçlarımız ile soğuk zincir ürünlerinizi bozmadan size ulaştırıyoruz. 


Ev Dışı Tüketim ürünleri alanında, Antalya ve çevre bölgelerde faaliyet gösteren restoran, otel, cafe, pastane, hastane, yemekhane, işyeri, fast food vb yerlerin ihtiyaçları doğrultusunda pazarlama, toptan satış ve dağıtımını yapmak amacı ile faaliyet gösteriyoruz.